Svatební oznámení Svatební obálkySvatební lepík malýSvatební pozvánkySvatební kartičky darySvatební jmenovkySvatební menuSvatební čísla stolůSvatební plakátSvatební lepíky velkéSvatební knihaSvatební prskavky Svatební texty Svatební verše Texty pozvánek Texty o darech Typy písma Kombinace písem Barvy tisku

Menu

Naše Svatební menu jsou navržena s láskou k detailům a touhou podtrhnout gastronomický zážitek v rámci Vašeho Velkého dne. Každé svatební menu, které vytváříme, je jedinečné a ladí s Vámi vybranými tiskovinami. Klasické, elegantní i moderní návrhy podtrhnou výběr a nabídku zvolených pokrmů. V tomto formátu je možné zároveň vyrobit i svatební harmonogram.

Prohlédněte si naši rozmanitou kolekci Svatebních menu a najděte tu pravou kombinaci designu a elegance pro Váš Velký den. Objednejte si svatební menu, které bude nejen ukazatelem toho, co nabízíte na stůl, ale také estetickým prvkem, který dotvoří dokonalý vzhled Vaší svatební tabule. A v neposlední řadě udělá menu radost i svatebním hostům, kteří se mohou po přečtení začít těšit na svatební hostinu.