Svatební oznámení Svatební obálkySvatební lepík malýSvatební pozvánkySvatební kartičky darySvatební jmenovkySvatební menuSvatební čísla stolůSvatební plakátSvatební lepíky velkéSvatební knihaSvatební prskavky Svatební texty Svatební verše Texty pozvánek Texty o darech Typy písma Kombinace písem Barvy tisku

Jednoduchá, přitom elegantní krása pro Váš Velký den. Vytvořili jsme pro Vás kolekci jednoduchých svatebních stylových oznámení, která budou dokonale ladit s Vaším vkusem i stylem Vaší svatby. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky.

Každé svatební oznámení můžete plně personalizovat podle svých představ. Přidejte jména, vlastní text, případně verš nebo motto, datum, čas a místo svatby, abyste vytvořili svatební oznámení na Vaši svatbu, která bude zrcadlit Vaši jedinečnou lásku a radost z tohoto výjimečného okamžiku.

Vyberte si z naší kolekce jednoduchých svatebních oznámení a začněte své svatební přípravy s elegancí a šarmem. Připravujeme pro Vás svatební tiskoviny v jednotném stylu.